Tijdens de kerstvakantie blijft fase 1 volledig afgesloten en is er enkel plaatselijk verkeer mogelijk.
Bijkomend wordt ter hoogte van Weynesbaan 19 de rijweg volledig afgesloten voor doorgaand verkeer. Fietsers en voetgangers zullen er uiteraard nog steeds langs geraken.
De werken op fase 1 hebben vertraging opgelopen, o.a. als gevolg van een extra aanpassing aan de riolering en slechte weersomstandigheden. Ook heeft corona roet in het eten gegooid bij de rioleringsploeg.
Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief "Rioleringswerken Weynesbaan" en blijf automatisch op de hoogte.
02-05-2022 Vanaf nu is het kerkhof van Rijmenam bereikbaar via het kruispunt van de Doornlaarstraat met de Weynesbaan. Dit is voorlopig enkel voor plaatselij... lees meer
18-03-2022 De eerste fase van de wegen- en rioleringswerken op de Weynesbaan is zo goed als afgewerkt. Dit deel wordt op maandag 28 maart opengesteld voor doo... lees meer